Jak wygląda profesjonalne pranie tapicerki samochodowej?

myjnia samochodowa

 

Zabrudzona tapicerka w samochodzie to powszechny problem. Ciężko jest utrzymać ją w czystości na dłuższą metę. Pasażerowie potrafią nieźle zapaskudzić, a i nam może się wylać jakiś napój w trakcie jazdy. Czyszczenie poplamionej tapicerki to niełatwy proces. Na naszej głowie jest często wiele spraw przez co nie mamy zbyt dużo czasu, aby poświęcić go na samodzielne pranie tapicerki samochodowej. W Krakowie z kolei jest dostępna myjnia, która jest w stanie zadbać o pojazd i wykonać kompleksowe czyszczenie kokpitu w dobrej cenie.

 

myjnia samochodowa

Profesjonalne czyszczenie kokpitu w Krakowie

Na cały proces usługi nachodzi wiele pojedynczych czynności. Nie jest to prosty zabieg. W przypadku chęci wykonania go samemu należy liczyć się z utratą co najmniej 3-4 godzin! Sama usługa w myjni rozpoczyna się od wyrzucenia wszelkich śmieci z pojazdu. Następnie odkurzany jest cały pojazd, tak by pozbyć się kurzu. Kolejnym etapem jest czyszczenie kokpitu i dywaników. Pranie tapicerki samochodowej nie należy do prostych działań, dlatego też ta czynność jest najbardziej czasochłonna ze wszystkich. Całe wnętrze samochodu czyszczone jest tym samym środkiem. Fotele i podłogę czyścimy za pomocą szczotki, a sufit ze względu na klej delikatną gąbką lub ścierką. Na końcu można się skupić na dokładnym myciu szyb i lusterek znajdujących się wewnątrz pojazdu. Odświeżanie powietrza za pomocą ozonowania jest ostatnim etapem w procesie czyszczenia kokpitu samochodu.

 

 

Myjnia Kraków – Renegades Garage

Profesjonalne usługi kompleksowe z zakresu mycia wnętrza pojazdu, kokpitu są dostępne w myjni znajdującej się w Krakowie. Renegades Garage to przede wszystkim profesjonalizm i fachowość. Ceny kompleksowych zabiegów nie przekraczają 90-ciu zł. Pranie tapicerki samochodowej, mycie podwozia, car detailing. Kraków ze względu na wszechobecnie panujące zjawisko smogu to miasto narażone na wszelkie zabrudzenia. Warto zadbać o swój samochód i oddać go w najlepsze ręce. Myjnia Kraków –  to specjaliści od pielęgnacji samochodów. Wszystkie informacje możesz znaleźć tutaj – https://myjniakrakow.com/.

 

Dodaj komentarz