10 argumentów za leasingiem

toyota flota leasing

Leasing jest coraz bardziej popularny, jednak choć mogą z niego korzystać również osoby prywatne, w Polsce nadal nie cieszy się to zbyt dużym zainteresowaniem. Zupełnie niesłusznie, ponieważ jest to opłacalną formą korzystania z samochodu dla każdego, zwłaszcza, że dzięki leasingowi można poruszać się nowymi modelami pojazdów, np. Toyota. Flota przeznaczona dla firm może być dodatkowo zarządzana zewnętrznie, co oferuje wiele salonów samochodowych i nie tylko, a jest to często bardzo wygodna opcja, pozwalająca zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na leasing, niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy szukasz samochodu dla siebie!

leasing floty toyota

 1. Brak gotówki to nie problem – nie potrzebujesz kilkudziesięciu tysięcy złotych, które musiałbyś zapłacić za nowe auto. Wkład własny, w przeciwieństwie do kredytów, nie musi być wcale wysoki – czasami wynosi nawet 1% wartości auta, dzięki czemu leasing jest rozwiązaniem dostępnym dla większości osób.
 2. Nie przejmuj się małą zdolnością kredytową – kredyt hipoteczny mógłby być problemem dla banku, gdybyś chciał wziąć drugą pożyczkę na auto. Leasing jest jednak rozwiązaniem dostępnym również dla tych, których zdolność kredytowa jest ograniczona.
 3. Zryczałtowana stawka polisy ubezpieczeniowej to rozwiązanie dające oszczędności młodym kierowcom z niewielkim doświadczeniem. Leasing to najprostszy sposób na zmniejszenie opłat OC.
  toyota flota
 4. Minimalna miesięczna rata sprawia, że w zasięgu Twoich możliwości finansowych leży użytkowanie samochodu, o którym marzyłeś. Twoja własna Toyota, flota firmowa? W każdej opcji będzie to opłacalne!
 5. Tańszy samochód w leasingu? Jak najbardziej! Wszystko dzięki zniżkom, których nie uzyskasz samodzielnie ani poprzez bank, w którym chciałbyś zaciągnąć kredyt na zakup samochodu. Decydując się na leasing, możesz mieć samochód w cenie niższej nawet o 20% od normalnej.
 6. Pakiety ubezpieczeniowe u leasingodawców to coraz częściej norma. Dzięki temu zyskujesz nie tylko obowiązkowe OC, ale też AC i NW, a czasami nawet Assistance. Żadna sytuacja na drodze nie będzie dla Ciebie stresująca.
 7. Możliwość odliczenia VAT-u przy korzystaniu dla potrzeb działalności gospodarzej z leasingowanego samochodu to ogromna – i kolejna finansowa – korzyść dla przedsiębiorców.
  toyota flota leasing
 8. Minimum formalności dla leasingobiorcy to atut przede wszystkim dla zabieganych – firma leasingowa zajmie się wszystkim dla Twojej wygody.
 9. Oferta dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości to propozycja większości firm leasingowych, dzięki której masz realny wpływ na wysokość miesięcznych rat i kwotę wykupu. Wybierz rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze!
 10. Last, but not least: leasing to nie tylko dostęp do nowych samochodów np. Toyota. Flota w leasingu może być również dodatkowo zabezpieczona, by Twoi pracownicy mogli korzystać z auta zawsze, kiedy potrzebują do wykonywania swoich obowiązków. Łatwe uzyskanie auta zastępczego, finansowanie i wymiana opon razem z ich składowaniem czy kompleksowe serwisowanie to tylko niektóre korzyści, które możesz zyskać decydując się na leasing dla swojej firmy.

Dodaj komentarz